İş Bankası İmece Kartla Anlaşmalı İş Yerleri

0
90
İş Bankası İmece Kartla Anlaşmalı İş Yerleri

İmece kart, İş Bankası tarafından çiftçilik, arıcılık, hayvancılık gibi benzer işlerle uğraşan müşterilerine finans desteği sağlamak amacıyla verdiği kredidir. İş bankasının sağladığı bu kart, İmece kart tarafından müşterileri için ticarette önemli avantajlar sağlıyor. Kart sahipleri aldıkları ürünlerle ilaç, akaryakıt, tohum, yem gibi birçok ürünü doktor hizmetlerini karşılamak için finansal avantaj sağlar. Bu kart ayrıca bankamatik kartları gibi de kullanılır.

İmece Kartı olan müşteriler bu kartı bankamatik kartı gibi kullanabilir, ATM’lerde normal bankamatik kartları gibi paralarınızı yatırma, çekme, paramızı öğrenme, para havaleleri, faturalarımızı ödemelerde daha birçok işte finans işlerini rahatça yapabilirsiniz. İmece Kart, İş Bankasıyla anlaşmalı yerlerde yaptığımız alışverişlerde İmece Kartına puanlar ekleniyor.

İmece kart, İş Bankası tarafından çiftçilik, arıcılık, hayvancılık gibi benzer işlerle uğraşan müşterilerine finans desteği sağlamak amacıyla verdiği kredidir.

İmece Kart Avantajları

Alışverişte kazanılan İmece puanlarını anlaşmalı yerlerde yine bu puanları kullanma şansları vardır. Bu kartları hem ülkemizde hem de yurt dışına çıkarken kullanma şansları var. İş bankası bu kartı alanlara ilk olarak verdikleri kredi Tarımsal Kredi veriyor. Eğer tarımsal faaliyetlerin de alışverişlerin de faizsiz olarak alışveriş yapma fırsatı sunuyor.

İmece kartın sağladığı esnek politika sayesinde ödemeler hemen değil, hasat zamanında alınarak tarım sahiplerini de zor durumda bırakmadan ticaret yapma şansı sürüyor. Ayrıca süresi vadesi 1 yıl süreyle belirlenmiş. Yapılan alışveriş faaliyetlerinde faizsiz dönem başlangıcı ve bitişi arasında ödenirse bu kart sahiplerine faiz uygulanması yapılmaz.

İmece Kart Faiz Durumu

İş Bankasının verdiği İmece Kartlarının faiz süreleri ve rakamları firmalarla banka arasındaki anlaşmalara dayanıyor ve bunlar da farklılık olabiliyor. İmece Kart sahipleri İş Bankası anlaşmalı yerlerde yaptıkları alışveriş ile İmece puanlar kazanabilir ancak akaryakıt bu unsurlar içerisine girmiyor. Büyük avantajları olan bu kart İş Bankası şubeleri tarafından yapılmakta.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.